21 września 2016

Zarządzanie nieruchomościami

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami na terenie Warszawy nie jest prostym zadaniem. Mowa w końcu o stolicy i najbardziej zaludnionym mieście naszego kraju. Polskie prawo definiuje zarządzanie nieruchomościami jako zbiór czynności mających na celu utrzymanie budynków w stanie używalności, administrowanie nimi oraz zapewnienie prawidłowej ekonomii w całej ich strukturze. Doskonale wiemy, jak trudne może być sprawowanie opieki nad blokami mieszkalnymi lub innych wspólnotach nieruchomościowych. Dlatego oferujemy Państwu usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami na terenie Warszawy.

Co wchodzi w pakiet usług zarządzania nieruchomościami w Warszawie?

schemat zarządzania nieruchomościamiPrawidłowa zarządzanie nieruchomościami w Warszawie polega przede wszystkim na podejmowaniu właściwych działań oraz na odpowiednim ich udokumentowaniu. W tym celu Zarządca Nieruchomości zobowiązany jest do prowadzenia skrupulatnej dokumentacji w wielu obszarach funkcjonowania podległego mu obiektu wraz z terenem, który do niego przylega. Korzystając z naszych usług możecie Państwo być pewni, że wszystkie wymogi formalno-prawne dotyczące zarządzania nieruchomościami w Warszawie, Piasecznie czy Radzyminie zostaną wypełnione.

CityHome jako zarządca nieruchomości zajmuje się również zatrudnieniem wykwalifikowanej księgowej do obsługi spraw ekonomicznych wspólnoty. Po naszej stronie leży również odpowiednie inwestowanie pieniędzy jej członków. Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Warszawie to przede wszystkim zadbanie o odpowiedni rozwój wspólnoty. Zadbamy o to, by nie zabrakło Państwu oraz Państwa najemcom niczego – placu zabaw, miejsca do odpoczynku czy ulepszeń dla osób niepełnosprawnych.

Jako zarządca powierzonych nam nieruchomości, będziemy również otwarci na Państwa propozycje zmian. Wysłuchamy uwag i sugestii co do tego, jak wspólnie moglibyśmy polepszyć komfort życia w budynkach. Przygotujemy plan remontu oraz zorganizujemy wykwalifikowanych fachowców.

Zarządzanie nieruchomościami – w trosce o mieszkańców

Po stronie zarządcy nieruchomości w Warszawie leży również dbanie o jak najwyższy komfort życia. W związku z tym gwarantujemy kontrolę stanów instalacji budynków oraz bieżących napraw. Staramy się, by zarządzane przez nas nieruchomości gwarantowały mieszkańcom pełne poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w przypadku wystąpienia usterek. Zapewniamy naszym klientom do dyspozycji pogotowie techniczne, do którego mogą Państwo zwrócić o każdej porze dnia i nocy.

Od lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi na terenie Warszawy – przede wszystkim w takich dzielnicach, jak Mokotów, Żoliborz i Wola, a także w Piasecznie i Radzyminie. Mogą nam Państwo zaufać! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Państwa wspólnota rozwijała się i zapewniała jak najwyższy standard życia.