21 września 2016

Obsługa techniczna nieruchomości

Wynajmując mieszkanie, nie zawsze masz możliwość jego regularnego doglądania. Nie musisz mieć też pełnej wiedzy na temat tego, jak funkcjonują pewne instalacje i rozpoznać ich usterki. Warto więc zainwestować w solidną obsługę techniczną na terenie Warszawy, Piaseczna i Radzymina, aby spać spokojnie i nie obawiać się o to, że Twoja nieruchomość straci na wartości.

Na czym polega techniczna obsługa nieruchomości?

Obsługa techniczna nieruchomości to usługa, która polega na stałej kontroli stanu Twojego lokalu. Ma ona na celu zagwarantowanie jak najwyższego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Jej głównym zadaniem jest bieżąca naprawa usterek zgłoszonych przez najemcę lub właściciela mieszkania. Obsługa techniczna nieruchomości obejmuje stałe kontrole instalacji oraz przeglądy urządzeń elektrycznych. W zakres usługi wchodzi też przeprowadzanie prac remontowych w przypadku, gdy właściciel mieszkania na nie zezwoli. Nasi pracownicy to osoby z długoletnim doświadczeniem, którzy dbają o każdy detal wykonywanej pracy.

Obsługa nieruchomości – wybierz specjalistów

Od wielu lat zajmujemy się obsługą techniczną nieruchomości na terenach największych dzielnic Warszawy – takich jak Mokotów, Wola czy Żoliborz – oraz w Piasecznie i Radzyminie.

obsługa techniczna nieruchomości

Wykonujemy prace mające na celu utrzymanie w dobrym stanie technicznym wszystkich instalacji i urządzeń. Obsługa techniczna nieruchomości daje gwarancję szybkiego wykrycia i usunięcia usterek wynikających z niewłaściwej eksploatacji lub naturalnego zużycia.

Klientom naszej obsługi technicznej obiektów w Warszawie udostępniamy numer pogotowia awaryjnego, zapewniając w ten sposób całodobową gotowość do usunięcia awarii. Nasi specjaliści zajmą się usterkami w części wspólnej nieruchomości, w instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Nasza obsługa techniczna szybko upora się z problemem, a jeżeli będzie to potrzebne, skontaktuje się z odpowiednimi serwisami i służbami specjalistycznymi.

Gwarantujemy pomoc wykwalifikowanych fachowców niezależnie od rodzaju wykonywanych prac. Świadczymy również usługi udrażniania pionów i poziomów kanalizacyjnych oraz odpływów. Jest to szczególnie uciążliwie w przypadku nieco starszego budownictwa, gdzie stosunkowo nie jest trudno o tego typu usterkę. Sprawnie zlokalizujemy fragment kanalizacji, który wymaga udrożnienia i przy pomocy profesjonalnego sprzętu i środków wykonamy konieczne działania.

Nasza obsługa techniczna budynków to gwarancja wsparcia profesjonalistów w sytuacjach, w których nie wiesz, co robić. Zapraszamy do kontaktu – powiemy, czym możemy się dla Państwa zająć.