21 września 2016

Zarządzanie najmem

Obsługa najmu to usługa, która cieszy się w Warszawie dużą popularnością. Polega ona na powierzeniu opieki nad wynajmowaną nieruchomością firmie zewnętrznej. Usługę kompleksowego zarządzania najmem adresujemy do inwestorów, właścicieli mieszkań i domów, którzy z różnych przyczyn nie mają możliwości profesjonalnie zająć się sprawami swojej nieruchomości. Działamy głównie na terenie Warszawy, Piaseczna i Radzymina.

Warunki umowy o zarządzanie lokalem mieszkalnym przeznaczonym pod wynajem są zawsze indywidualnie uzgadniane z właścicielem nieruchomości. Czynniki, jakie decydują o sukcesie najmu to: lokalizacja nieruchomości, standard wykończenia i wyposażenia, cena najmu i oczekiwana przez właściciela nieruchomości stopa zwrotu.

Jakie są zalety usług zarządzania wynajmem?

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem w Warszawie ma wiele korzyści, zarówno dla ich mieszkańców jak i właścicieli. Jeżeli chcą Państwo zadbać o efektywną płynność wynajmu, warto zastanowić się nad powierzeniem nieruchomości w dobre ręce. Co można zyskać, korzystając z usług zarządzania najmem mieszkań?

nieruchomość na wynajem

Przede wszystkim, jest to ogromna oszczędność cennego czasu! Nie ma już potrzeby jeździć do wynajmowanego lokum, aby je zaprezentować potencjalnemu najemcy – z momentem rozpoczęcia naszej współpracy, to my weźmiemy na siebie ten obowiązek. Wykwalifikowany członek naszego zespołu przedstawi wszystkie zalety mieszkania, jak również zajmie się obsługą najmu. Wynegocjuje również satysfakcjonujące warunki umowy. Opłata za zarządzanie najmem w Warszawie wyniesie znacznie mniej, niż dojazdy do mieszkania oraz wykupowanie płatnych ogłoszeń.

Nie muszą też Państwo obawiać się o to, że mieszkanie będzie pozostawione samo sobie, gdy nie będzie w nim najemcy. Zaopiekujemy się nim jak swoim własnym. Regularnie doglądamy powierzonych nam nieruchomości, zajmujemy się ewentualnymi usterkami i dbamy o to, by wnętrza prezentowały się schludnie oraz nowocześnie. Usługa zarządzania wynajmem gwarantuje spokój oraz możliwość pełnego skupienia się na innych ważnych obowiązkach.

Zarządzanie wynajmem mieszkań w Warszawie to również gwarancja, że w wolnym lokum zamieszkają bezproblemowi najemcy. Mogą być Państwo pewni, że klucze wręczymy jedynie pewnym, zweryfikowanym lokatorom. Pośpiech i zmęczenie doprowadzają czasami do sytuacji, w których wynajmujący zbyt szybko ufają potencjalnym najemcom. My natomiast zarządzaniem najmem mieszkań w Warszawie zajmujemy się zawodowo! Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć uczciwego lokatora.

Co zawiera nasz pakiet zarządzania najmem długoterminowym?

Z myślą o wszystkich zapracowanych najemcach oraz inwestorach, przygotowaliśmy bogaty pakiet zarządzania wynajmem na Żoliborzu, Woli, Mokotowie i innych dzielnicach Warszawy, a także w Piasecznie i Radzyminie. Możemy zaoferować Państwu:

  • dobrą ekspozycję i reklamę lokalu mieszkalnego oraz poszukiwanie potencjalnych najemców w ramach preferencji właściciela;
  • negocjacje z potencjalnymi najemcami w zakresie wyznaczonym przez właściciela;
  • sporządzenie umowy najmu, protokołu zdawczo-odbiorczego, spis stanu technicznego i użytkowego lokalu na dzień wynajmu a także podpisanie dokumentów z najemcami;
  • nadzór nad dopełnieniem wszystkich formalności i prowadzenie bieżącego nadzoru nad wpłatą kwot za wynajem;
  • regulowanie należności do wspólnoty mieszkaniowej, rozliczanie mediów na lokalu mieszkalnym oraz windykacja najemcy w razie braku wpłat;
  • utrzymywanie kontaktu z najemcami i reagowanie na ich bieżące potrzeby w ramach kompetencji wyznaczonych przez właściciela;
  • bieżący kontakt z właścicielem w formie elektronicznej lub telefonicznej, gwarancja stałej ceny za usługi zarządzania nieruchomością przeznaczoną na wynajem;

Obsługa najmu na Mokotowie, Żoliborzu lub Woli to coś, czym zajmujemy się od lat. Wszystkie usługi są dostosowane indywidualnie do budynku, w którym znajduje się mieszkanie. Obsługa najmu pomoże w zaoszczędzeniu czasu oraz pieniędzy. Podejmując z nami współpracę mogą być Państwo pewni, że mieszkanie będzie zawsze przygotowane na przybycie potencjalnego najemcy. Jesteśmy elastyczni i gotowi na nowe wyzwania, stawiane przez naszych klientów.