21 września 2016

Usługi porządkowe

Oferujemy Państwu kompleksowe utrzymanie czystości budynków wspólnot mieszkaniowych oraz przyległych im terenów zewnętrznych. W zależności od wybranej przez Państwa opcji, sprzątanie realizowane jest przez pracowników firmy CityHome Sp. z o.o. lub przy współudziale firm zewnętrznych. W ramach własnej działalności zapewniamy utrzymanie czystości klatek schodowych, piwnic, strychów, hal garażowych oraz terenów zewnętrznych.

CO ROBIMY?

Zakres usług jest każdorazowo dostosowywany do życzeń i potrzeb klienta.
W zależności też od indywidualnych preferencji danej wspólnoty proponujemy sprzątanie codzienne (zwykle od poniedziałku do piątku) lub sprzątanie raz lub dwa razy w tygodniu. Również cena ustalana jest indywidualnie w zależności od specyfiki każdego zlecenia. Zależy ona od zakresu usług, wielkości sprzątanej powierzchni, częstotliwości sprzątania, a także od długości kontraktu zawartego ze wspólnotą mieszkaniową. Dodatkowo na cenę może mieć wpływ konieczność lub wymóg użycia do sprzątania maszyn czyszczących oraz konkretnych środków czyszczących.

Poniżej znajdą Państwo przykładowy zakres usług sprzątania dla Wspólnot Mieszkaniowych oparty na najczęściej wykonywanych czynnościach:

  • Codzienne sprzątanie klatek schodowych
  • Mycie przeszkleń, okien oraz lamperii, drzwi i gablot ogłoszeniowych
  • Mycie garaży podziemnych, ciągów komunikacyjnych i innych pomieszczeń
  • Odśnieżanie terenów zewnętrznych Wspólnoty Mieszkaniowej
  • Pielęgnacja terenów zewnętrznych i konserwacja zieleni
  • Okazyjne, dodatkowe sprzątanie – np. po remoncie